2019 Spring League Results


Monday, April 29, 2019 @ 7:30pm
Final
8U - Odyssey (Cowart) 1
8U - Pumas (Bruning) 0
 
Monday, April 29, 2019 @ 7:30pm
Final
12U - Sidewinders (Moreland) 11
12U - Vipers (Rogers) 1
 
Monday, April 29, 2019 @ 7:30pm
Final
12U - Pumas (Hickman) 9
12U - Intensity (Kenney) 10
 
Monday, April 29, 2019 @ 6:15pm
Final
8U - Edge (Forman) 15
8U - Pumas (Bruning) 5
 
Monday, April 29, 2019 @ 6:15pm
Final
10U - Aftershock (Lochner) 14
10U - Blaze (Culp) 2
 
Monday, April 29, 2019 @ 6:15pm
Final
8U - Diamonds (Daves) 3
8U - Odyssey (Cowart) 5
 
Thursday, April 25, 2019 @ 7:30pm
Final
12U - Vipers (Rogers) 10
12U - Pumas (Hickman) 8
 
Thursday, April 25, 2019 @ 7:30pm
Final
10U - Intensity (Mathews) 7
10U - Pumas (Gustafson) 1
 
Thursday, April 25, 2019 @ 7:30pm
Final
MX - Genesis (Hood) 0
MX - Aftershock (Kirby) 11
 
Thursday, April 25, 2019 @ 7:30pm
Final
10U - Breeze (Macias) 5
10U - Vipers (Mauk) 6
 
Thursday, April 25, 2019 @ 7:30pm
Final
12U - Cougars (Robinson) 7
12U - Breeze (Suire) 8
 
Thursday, April 25, 2019 @ 6:15pm
Final
8U - Blaze (Behan) 11
8U - Edge (Forman) 4
 
Thursday, April 25, 2019 @ 6:15pm
Final
8U - Odyssey (Cowart) 3
8U - Genesis (Steffek) 10
 
Thursday, April 25, 2019 @ 6:15pm
Final
8U - Pumas (Bruning) 13
8U - Breeze (Lacoste) 8
 
Thursday, April 25, 2019 @ 6:15pm
Final
8U - Sidewinders (Veal) 10
8U - Diamonds (Daves) 8
 
Thursday, April 25, 2019 @ 6:15pm
Final
MX - Genesis (Hood) 8
MX - Vipers (Wisnoski) 10
 
Monday, April 22, 2019 @ 7:30pm
Final
10U - Breeze (Macias) 2
10U - Intensity (Mathews) 9
 
Monday, April 22, 2019 @ 7:30pm
Final
12U - Sidewinders (Moreland) 9
12U - Vipers (Rogers) 4
 
Monday, April 22, 2019 @ 7:30pm
Final
MX - Aftershock (Kirby) 1
MX - Pumas (Payne) 1
 
Monday, April 22, 2019 @ 7:30pm
Final
12U - Breeze (Suire) 8
12U - Intensity (Kenney) 6
 
Monday, April 22, 2019 @ 6:15pm
Final
12U - Intensity (Kenney) 1
12U - Vipers (Rogers) 14
 
Monday, April 22, 2019 @ 6:15pm
Final
8U - Odyssey (Cowart) 0
8U - Edge (Forman) 9
 
Monday, April 22, 2019 @ 6:15pm
Final
8U - Genesis (Steffek) 12
8U - Diamonds (Daves) 3
 
Monday, April 22, 2019 @ 6:15pm
Final
8U - Breeze (Lacoste) 0
8U - Blaze (Behan) 6
 
Monday, April 15, 2019 @ 7:30pm
Final
10U - Aftershock (Lochner) 12
10U - Odyssey (Mack) 9
 
Monday, April 15, 2019 @ 7:30pm
Final
10U - Cougars (Warrington) 8
10U - Breeze (Macias) 3
 
Monday, April 15, 2019 @ 6:15pm
Final
8U - Sidewinders (Veal) 2
8U - Blaze (Behan) 9
 
Monday, April 15, 2019 @ 6:15pm
Final
8U - Breeze (Lacoste) 3
8U - Genesis (Steffek) 15
 
Saturday, April 13, 2019 @ 1:30pm
Final
6U - Intensity (Floyd) 5
6U - Odyssey (Chandler) 6
 
Saturday, April 13, 2019 @ 1:30pm
Final
6U - Edge (Oberton) 8
6U - Vipers (Eastridge) 10
 
Saturday, April 13, 2019 @ 1:30pm
Final
MX - Aftershock (Kirby) 2
MX - Vipers (Wisnoski) 0
 
Saturday, April 13, 2019 @ 1:30pm
Final
12U - Intensity (Kenney) 1
12U - Cougars (Robinson) 2
 
Saturday, April 13, 2019 @ 1:30pm
Final
10U - Blaze (Culp) 4
10U - Sidewinders (Freeman) 5
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:00pm
Final
10U - Intensity (Mathews) 11
10U - Aftershock (Lochner) 5
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:00pm
Final
6U - Breeze (Knoblauch) 11
6U - Diamonds (Lee) 5
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:00pm
Final
10U - Cougars (Warrington) 3
10U - Genesis (Pasillas) 4
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:00pm
Final
8U - Genesis (Steffek) 10
8U - Sidewinders (Veal) 0
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:00pm
Final
MX - Genesis (Hood) 0
MX - Pumas (Payne) 7
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:00pm
Final
12U - Breeze (Suire) 8
12U - Pumas (Hickman) 7
 
Saturday, April 13, 2019 @ 12:00pm
Final
6U - Cougars (Peterson) 7
6U - Blaze (Michael) 10
 
Saturday, April 13, 2019 @ 10:30am
Final
10U - Odyssey (Mack) 14
10U - Blaze (Culp) 0
 
Saturday, April 13, 2019 @ 10:30am
Final
6U - Diamonds (Lee) 5
6U - Intensity (Floyd) 10
 
Saturday, April 13, 2019 @ 10:30am
Final
12U - Cougars (Robinson) 6
12U - Sidewinders (Moreland) 11
 
Saturday, April 13, 2019 @ 10:30am
Final
8U - Breeze (Lacoste) 3
8U - Edge (Forman) 7
 
Saturday, April 13, 2019 @ 10:30am
Final
MX - Intensity (Arevelo) 4
MX - Vipers (Wisnoski) 6
 
Saturday, April 13, 2019 @ 10:30am
Final
10U - Pumas (Gustafson) 8
10U - Breeze (Macias) 9
 
Saturday, April 13, 2019 @ 10:30am
Final
6U - Vipers (Eastridge) 13
6U - Odyssey (Chandler) 2
 
Saturday, April 13, 2019 @ 9:00am
Final
12U - Sidewinders (Moreland) 7
12U - Breeze (Suire) 4
 
Saturday, April 13, 2019 @ 9:00am
Final
6U - Cougars (Peterson) 3
6U - Edge (Oberton) 8
 
Saturday, April 13, 2019 @ 9:00am
Final
10U - Vipers (Mauk) 5
10U - Genesis (Pasillas) 6
 
Saturday, April 13, 2019 @ 9:00am
Final
MX - Pumas (Payne) 8
MX - Intensity (Arevelo) 0
 
Saturday, April 13, 2019 @ 9:00am
Final
6U - Blaze (Michael) 7
6U - Breeze (Knoblauch) 1
 
Saturday, April 13, 2019 @ 9:00am
Final
10U - Sidewinders (Freeman) 2
10U - Cougars (Warrington) 6
 
Saturday, April 13, 2019 @ 9:00am
Final
8U - Diamonds (Daves) 7
8U - Blaze (Behan) 10
 
Saturday, April 6, 2019 @ 4:30pm
Final
8U - Sidewinders (Veal) 6
8U - Pumas (Bruning) 7
 
Saturday, April 6, 2019 @ 4:30pm
Final
8U - Edge (Forman) 9
8U - Odyssey (Cowart) 2
 
Saturday, April 6, 2019 @ 4:30pm
Final
8U - Diamonds (Daves) 2
8U - Genesis (Steffek) 2
 
Saturday, April 6, 2019 @ 4:30pm
Final
12U - Cougars (Robinson) 10
12U - Pumas (Hickman) 11
 
Saturday, April 6, 2019 @ 3:00pm
Final
12U - Pumas (Hickman) 10
12U - Sidewinders (Moreland) 5
 
Saturday, April 6, 2019 @ 3:00pm
Final
8U - Pumas (Bruning) 4
8U - Diamonds (Daves) 5
 
Saturday, April 6, 2019 @ 3:00pm
Final
MX - Intensity (Arevelo) 8
MX - Genesis (Hood) 2
 
Saturday, April 6, 2019 @ 3:00pm
Final
10U - Genesis (Pasillas) 14
10U - Blaze (Culp) 3
 
Saturday, April 6, 2019 @ 1:30pm
Final
6U - Odyssey (Chandler) 5
6U - Cougars (Peterson) 5
 
Saturday, April 6, 2019 @ 1:30pm
Final
8U - Sidewinders (Veal) 6
8U - Edge (Forman) 13
 
Saturday, April 6, 2019 @ 1:30pm
Final
10U - Vipers (Mauk) 4
10U - Intensity (Mathews) 9
 
Saturday, April 6, 2019 @ 1:30pm
Final
10U - Sidewinders (Freeman) 7
10U - Odyssey (Mack) 3
 
Saturday, April 6, 2019 @ 1:30pm
Final
12U - Cougars (Robinson) 7
12U - Vipers (Rogers) 8
 
Saturday, April 6, 2019 @ 1:30pm
Final
MX - Vipers (Wisnoski) 5
MX - Aftershock (Kirby) 6
 
Saturday, April 6, 2019 @ 1:30pm
Final
6U - Vipers (Eastridge) 10
6U - Diamonds (Lee) 2
 
Saturday, April 6, 2019 @ 12:00pm
Final
6U - Edge (Oberton) 5
6U - Blaze (Michael) 7
 
Saturday, April 6, 2019 @ 12:00pm
Final
6U - Intensity (Floyd) 8
6U - Breeze (Knoblauch) 5
 
Saturday, April 6, 2019 @ 12:00pm
Final
MX - Intensity (Arevelo) 6
MX - Aftershock (Kirby) 7
 
Saturday, April 6, 2019 @ 12:00pm
Final
8U - Odyssey (Cowart) 9
8U - Breeze (Lacoste) 7
 
Saturday, April 6, 2019 @ 12:00pm
Final
10U - Pumas (Gustafson) 11
10U - Aftershock (Lochner) 5
 
Saturday, April 6, 2019 @ 12:00pm
Final
12U - Sidewinders (Moreland) 9
12U - Intensity (Kenney) 2
 
Saturday, April 6, 2019 @ 12:00pm
Final
10U - Blaze (Culp) 9
10U - Breeze (Macias) 10
 
Saturday, April 6, 2019 @ 10:30am
Final
10U - Intensity (Mathews) 7
10U - Cougars (Warrington) 1
 
Saturday, April 6, 2019 @ 10:30am
Final
10U - Odyssey (Mack) 1
10U - Genesis (Pasillas) 0
 
Saturday, April 6, 2019 @ 10:30am
Final
6U - Cougars (Peterson) 3
6U - Diamonds (Lee) 3
 
Saturday, April 6, 2019 @ 10:30am
Final
6U - Breeze (Knoblauch) 4
6U - Vipers (Eastridge) 5
 
Saturday, April 6, 2019 @ 10:30am
Final
MX - Pumas (Payne) 4
MX - Genesis (Hood) 5
 
Saturday, April 6, 2019 @ 10:30am
Final
8U - Blaze (Behan) 10
8U - Breeze (Lacoste) 5
 
Saturday, April 6, 2019 @ 10:30am
Final
12U - Breeze (Suire) 10
12U - Vipers (Rogers) 5
 
Saturday, April 6, 2019 @ 9:00am
Final
6U - Blaze (Michael) 7
6U - Intensity (Floyd) 1
 
Saturday, April 6, 2019 @ 9:00am
Final
MX - Pumas (Payne) 7
MX - Vipers (Wisnoski) 8
 
Saturday, April 6, 2019 @ 9:00am
Final
10U - Pumas (Gustafson) 8
10U - Vipers (Mauk) 4
 
Saturday, April 6, 2019 @ 9:00am
Final
12U - Intensity (Kenney) 10
12U - Breeze (Suire) 3
 
Saturday, April 6, 2019 @ 9:00am
Final
8U - Genesis (Steffek) 3
8U - Blaze (Behan) 11
 
Saturday, April 6, 2019 @ 9:00am
Final
10U - Aftershock (Lochner) 5
10U - Sidewinders (Freeman) 6
 
Saturday, April 6, 2019 @ 9:00am
Final
6U - Edge (Oberton) 6
6U - Odyssey (Chandler) 7
 
Saturday, March 30, 2019 @ 4:30pm
Final
8U - Breeze (Lacoste) 10
8U - Sidewinders (Veal) 11
 
Saturday, March 30, 2019 @ 4:30pm
Final
8U - Pumas (Bruning) 3
8U - Blaze (Behan) 11
 
Saturday, March 30, 2019 @ 4:30pm
Final
12U - Vipers (Rogers) 10
12U - Sidewinders (Moreland) 6
 
Saturday, March 30, 2019 @ 4:30pm
Final
8U - Diamonds (Daves) 0
8U - Edge (Forman) 13
 
Saturday, March 30, 2019 @ 3:00pm
Final
12U - Vipers (Rogers) 11
12U - Intensity (Kenney) 0
 
Saturday, March 30, 2019 @ 3:00pm
Final
MX - Intensity (Arevelo) 0
MX - Pumas (Payne) 6
 
Saturday, March 30, 2019 @ 3:00pm
Final
10U - Vipers (Mauk) 0
10U - Cougars (Warrington) 11
 
Saturday, March 30, 2019 @ 3:00pm
Final
8U - Diamonds (Daves) 7
8U - Breeze (Lacoste) 7
 
Saturday, March 30, 2019 @ 3:00pm
Final
10U - Aftershock (Lochner) 6
10U - Genesis (Pasillas) 7
 
Saturday, March 30, 2019 @ 1:30pm
Final
6U - Cougars (Peterson) 1
6U - Breeze (Knoblauch) 8
 
Saturday, March 30, 2019 @ 1:30pm
Final
10U - Pumas (Gustafson) 8
10U - Blaze (Culp) 4
 
Saturday, March 30, 2019 @ 1:30pm
Final
MX - Pumas (Payne) 6
MX - Aftershock (Kirby) 3
 
Saturday, March 30, 2019 @ 1:30pm
Final
6U - Diamonds (Lee) 14
6U - Edge (Oberton) 13
 
Saturday, March 30, 2019 @ 1:30pm
Final
10U - Sidewinders (Freeman) 11
10U - Breeze (Macias) 5
 
Saturday, March 30, 2019 @ 1:30pm
Final
8U - Blaze (Behan) 12
8U - Odyssey (Cowart) 3
 
Saturday, March 30, 2019 @ 1:30pm
Final
12U - Sidewinders (Moreland) 9
12U - Cougars (Robinson) 1
 
Saturday, March 30, 2019 @ 12:00pm
Final
MX - Vipers (Wisnoski) 12
MX - Intensity (Arevelo) 4
 
Saturday, March 30, 2019 @ 12:00pm
Final
8U - Edge (Forman) 6
8U - Genesis (Steffek) 8
 
Saturday, March 30, 2019 @ 12:00pm
Final
10U - Odyssey (Mack) 5
10U - Intensity (Mathews) 6
 
Saturday, March 30, 2019 @ 12:00pm
Final
12U - Breeze (Suire) 11
12U - Cougars (Robinson) 3
 
Saturday, March 30, 2019 @ 12:00pm
Final
6U - Vipers (Eastridge) 7
6U - Intensity (Floyd) 4
 
Saturday, March 30, 2019 @ 12:00pm
Final
10U - Vipers (Mauk) 6
10U - Aftershock (Lochner) 7
 
Saturday, March 30, 2019 @ 12:00pm
Final
6U - Odyssey (Chandler) 8
6U - Blaze (Michael) 10
 
Saturday, March 30, 2019 @ 10:30am
Final
12U - Intensity (Kenney) 9
12U - Pumas (Hickman) 10
 
Saturday, March 30, 2019 @ 10:30am
Final
6U - Edge (Oberton) 9
6U - Breeze (Knoblauch) 10
 
Saturday, March 30, 2019 @ 10:30am
Final
8U - Sidewinders (Veal) 5
8U - Odyssey (Cowart) 5
 
Saturday, March 30, 2019 @ 10:30am
Final
6U - Intensity (Floyd) 6
6U - Cougars (Peterson) 0
 
Saturday, March 30, 2019 @ 10:30am
Final
10U - Cougars (Warrington) 6
10U - Pumas (Gustafson) 6
 
Saturday, March 30, 2019 @ 10:30am
Final
10U - Genesis (Pasillas) 3
10U - Sidewinders (Freeman) 9
 
Saturday, March 30, 2019 @ 10:30am
Final
MX - Aftershock (Kirby) 12
MX - Genesis (Hood) 2
 
Saturday, March 30, 2019 @ 9:00am
Final
10U - Blaze (Culp) 1
10U - Intensity (Mathews) 11
 
Saturday, March 30, 2019 @ 9:00am
Final
MX - Vipers (Wisnoski) 12
MX - Genesis (Hood) 3
 
Saturday, March 30, 2019 @ 9:00am
Final
10U - Breeze (Macias) 8
10U - Odyssey (Mack) 8
 
Saturday, March 30, 2019 @ 9:00am
Final
8U - Genesis (Steffek) 12
8U - Pumas (Bruning) 3
 
Saturday, March 30, 2019 @ 9:00am
Final
6U - Odyssey (Chandler) 10
6U - Diamonds (Lee) 9
 
Saturday, March 30, 2019 @ 9:00am
Final
6U - Blaze (Michael) 9
6U - Vipers (Eastridge) 10
 
Saturday, March 30, 2019 @ 9:00am
Final
12U - Pumas (Hickman) 8
12U - Breeze (Suire) 10
 
Saturday, March 23, 2019 @ 4:30pm
Final
8U - Pumas (Bruning) 4
8U - Edge (Forman) 5
 
Saturday, March 23, 2019 @ 4:30pm
Final
12U - Pumas (Hickman) 7
12U - Cougars (Robinson) 7
 
Saturday, March 23, 2019 @ 4:30pm
Final
8U - Genesis (Steffek) 10
8U - Breeze (Lacoste) 0
 
Saturday, March 23, 2019 @ 4:30pm
Final
8U - Odyssey (Cowart) 15
8U - Diamonds (Daves) 5
 
Saturday, March 23, 2019 @ 3:00pm
Final
12U - Cougars (Robinson) 12
12U - Intensity (Kenney) 6
 
Saturday, March 23, 2019 @ 3:00pm
Final
10U - Odyssey (Mack) 6
10U - Pumas (Gustafson) 7
 
Saturday, March 23, 2019 @ 3:00pm
Final
8U - Blaze (Behan) 3
8U - Sidewinders (Veal) 1
 
Saturday, March 23, 2019 @ 3:00pm
Final
10U - Intensity (Mathews) 9
10U - Sidewinders (Freeman) 4
 
Saturday, March 23, 2019 @ 3:00pm
Final
MX - Genesis (Hood) 5
MX - Intensity (Arevelo) 6
 
Saturday, March 23, 2019 @ 1:30pm
Final
6U - Edge (Oberton) 6
6U - Intensity (Floyd) 10
 
Saturday, March 23, 2019 @ 1:30pm
Final
6U - Breeze (Knoblauch) 9
6U - Odyssey (Chandler) 3
 
Saturday, March 23, 2019 @ 1:30pm
Final
12U - Pumas (Hickman) 9
12U - Vipers (Rogers) 11
 
Saturday, March 23, 2019 @ 1:30pm
Final
10U - Blaze (Culp) 9
10U - Vipers (Mauk) 8
 
Saturday, March 23, 2019 @ 1:30pm
Final
MX - Aftershock (Kirby) 7
MX - Vipers (Wisnoski) 1
 
Saturday, March 23, 2019 @ 1:30pm
Final
8U - Breeze (Lacoste) 10
8U - Pumas (Bruning) 10
 
Saturday, March 23, 2019 @ 1:30pm
Final
10U - Breeze (Macias) 6
10U - Genesis (Pasillas) 7
 
Saturday, March 23, 2019 @ 12:00pm
Final
10U - Cougars (Warrington) 10
10U - Aftershock (Lochner) 6
 
Saturday, March 23, 2019 @ 12:00pm
Final
10U - Sidewinders (Freeman) 7
10U - Pumas (Gustafson) 8
 
Saturday, March 23, 2019 @ 12:00pm
Final
6U - Cougars (Peterson) 8
6U - Vipers (Eastridge) 10
 
Saturday, March 23, 2019 @ 12:00pm
Final
12U - Breeze (Suire) 12
12U - Sidewinders (Moreland) 0
 
Saturday, March 23, 2019 @ 12:00pm
Final
8U - Genesis (Steffek) 0
8U - Odyssey (Cowart) 7
 
Saturday, March 23, 2019 @ 12:00pm
Final
6U - Diamonds (Lee) 10
6U - Blaze (Michael) 4
 
Saturday, March 23, 2019 @ 12:00pm
Final
MX - Genesis (Hood) 6
MX - Pumas (Payne) 3
 
Saturday, March 23, 2019 @ 10:30am
Final
8U - Diamonds (Daves) 1
8U - Sidewinders (Veal) 11
 
Saturday, March 23, 2019 @ 10:30am
Final
6U - Vipers (Eastridge) 15
6U - Edge (Oberton) 15
 
Saturday, March 23, 2019 @ 10:30am
Final
MX - Vipers (Wisnoski) 4
MX - Pumas (Payne) 9
 
Saturday, March 23, 2019 @ 10:30am
Final
10U - Vipers (Mauk) 7
10U - Odyssey (Mack) 8
 
Saturday, March 23, 2019 @ 10:30am
Final
10U - Genesis (Pasillas) 5
10U - Intensity (Mathews) 6
 
Saturday, March 23, 2019 @ 10:30am
Final
6U - Odyssey (Chandler) 5
6U - Intensity (Floyd) 10
 
Saturday, March 23, 2019 @ 10:30am
Final
12U - Intensity (Kenney) 5
12U - Sidewinders (Moreland) 10
 
Saturday, March 23, 2019 @ 9:00am
Final
10U - Aftershock (Lochner) 3
10U - Breeze (Macias) 5
 
Saturday, March 23, 2019 @ 9:00am
Final
12U - Vipers (Rogers) 9
12U - Breeze (Suire) 3
 
Saturday, March 23, 2019 @ 9:00am
Final
8U - Edge (Forman) 10
8U - Blaze (Behan) 5
 
Saturday, March 23, 2019 @ 9:00am
Final
6U - Diamonds (Lee) 7
6U - Breeze (Knoblauch) 8
 
Saturday, March 23, 2019 @ 9:00am
Final
6U - Blaze (Michael) 7
6U - Cougars (Peterson) 6
 
Saturday, March 23, 2019 @ 9:00am
Final
MX - Aftershock (Kirby) 1
MX - Intensity (Arevelo) 2
 
Saturday, March 23, 2019 @ 9:00am
Final
10U - Cougars (Warrington) 12
10U - Blaze (Culp) 7
 
Thursday, March 21, 2019 @ 7:30pm
Final
MX - Vipers (Wisnoski) 6
MX - Pumas (Payne) 6
 
Thursday, March 21, 2019 @ 7:30pm
Final
10U - Pumas (Gustafson) 7
10U - Sidewinders (Freeman) 7
 
Thursday, March 21, 2019 @ 7:30pm
Final
10U - Odyssey (Mack) 13
10U - Vipers (Mauk) 7
 
Thursday, March 21, 2019 @ 6:15pm
Final
8U - Pumas (Bruning) 11
8U - Odyssey (Cowart) 7
 
Thursday, March 21, 2019 @ 6:15pm
Final
8U - Sidewinders (Veal) 11
8U - Genesis (Steffek) 9
 
Thursday, March 21, 2019 @ 6:15pm
Final
10U - Intensity (Mathews) 6
10U - Genesis (Pasillas) 4
 
Monday, March 18, 2019 @ 7:30pm
Final
MX - Aftershock (Kirby) 7
MX - Intensity (Arevelo) 1
 
Monday, March 18, 2019 @ 7:30pm
Final
12U - Sidewinders (Moreland) 11
12U - Pumas (Hickman) 3
 
Monday, March 18, 2019 @ 7:30pm
Final
12U - Vipers (Rogers) 13
12U - Cougars (Robinson) 7
 
Monday, March 18, 2019 @ 7:30pm
Final
10U - Blaze (Culp) 6
10U - Cougars (Warrington) 10
 
Monday, March 18, 2019 @ 6:15pm
Final
8U - Blaze (Behan) 5
8U - Diamonds (Daves) 3
 
Monday, March 18, 2019 @ 6:15pm
Final
10U - Breeze (Macias) 5
10U - Aftershock (Lochner) 6
 
Monday, March 18, 2019 @ 6:15pm
Final
MX - Genesis (Hood) 10
MX - Intensity (Arevelo) 4
 
Monday, March 18, 2019 @ 6:15pm
Final
8U - Edge (Forman) 13
8U - Breeze (Lacoste) 0
 
Thursday, March 7, 2019 @ 7:30pm
Final
10U - Vipers (Mauk) 7
10U - Sidewinders (Freeman) 8
 
Thursday, March 7, 2019 @ 7:30pm
Final
10U - Genesis (Pasillas) 9
10U - Pumas (Gustafson) 10
 
Thursday, March 7, 2019 @ 6:15pm
Final
8U - Pumas (Bruning) 0
8U - Sidewinders (Veal) 7
 
Thursday, March 7, 2019 @ 6:15pm
Final
10U - Cougars (Warrington) 11
10U - Odyssey (Mack) 7
 
Saturday, March 2, 2019 @ 4:00pm
Final
10U - Blaze (Culp) 3
10U - Odyssey (Mack) 13
 
Saturday, March 2, 2019 @ 4:00pm
Final
10U - Sidewinders (Freeman) 6
10U - Vipers (Mauk) 1
 
Saturday, March 2, 2019 @ 4:00pm
Final
MX - Aftershock (Kirby) 2
MX - Pumas (Payne) 4
 
Saturday, March 2, 2019 @ 4:00pm
Final
12U - Intensity (Kenney) 6
12U - Vipers (Rogers) 10
 
Saturday, March 2, 2019 @ 4:00pm
Final
6U - Odyssey (Chandler) 7
6U - Vipers (Eastridge) 8
 
Saturday, March 2, 2019 @ 4:00pm
Final
6U - Intensity (Floyd) 10
6U - Diamonds (Lee) 4
 
Saturday, March 2, 2019 @ 2:30pm
Final
8U - Edge (Forman) 4
8U - Sidewinders (Veal) 0
 
Saturday, March 2, 2019 @ 2:30pm
Final
6U - Edge (Oberton) 10
6U - Cougars (Peterson) 10
 
Saturday, March 2, 2019 @ 2:30pm
Final
12U - Cougars (Robinson) 5
12U - Breeze (Suire) 6
 
Saturday, March 2, 2019 @ 2:30pm
Final
6U - Breeze (Knoblauch) 7
6U - Blaze (Michael) 7
 
Saturday, March 2, 2019 @ 2:30pm
Final
10U - Genesis (Pasillas) 9
10U - Vipers (Mauk) 1
 
Saturday, March 2, 2019 @ 2:30pm
Final
10U - Cougars (Warrington) 7
10U - Sidewinders (Freeman) 6
 
Saturday, March 2, 2019 @ 2:30pm
Final
MX - Pumas (Payne) 8
MX - Intensity (Arevelo) 0
 
Saturday, March 2, 2019 @ 1:00pm
Final
10U - Intensity (Mathews) 15
10U - Breeze (Macias) 7
 
Saturday, March 2, 2019 @ 1:00pm
Final
MX - Genesis (Hood) 3
MX - Aftershock (Kirby) 6
 
Saturday, March 2, 2019 @ 1:00pm
Final
8U - Diamonds (Daves) 6
8U - Pumas (Bruning) 1
 
Saturday, March 2, 2019 @ 1:00pm
Final
6U - Diamonds (Lee) 10
6U - Vipers (Eastridge) 11
 
Saturday, March 2, 2019 @ 1:00pm
Final
10U - Odyssey (Mack) 8
10U - Cougars (Warrington) 9
 
Saturday, March 2, 2019 @ 1:00pm
Final
6U - Cougars (Peterson) 10
6U - Odyssey (Chandler) 5
 
Saturday, March 2, 2019 @ 11:30am
Final
6U - Breeze (Knoblauch) 10
6U - Intensity (Floyd) 4
 
Saturday, March 2, 2019 @ 11:30am
Final
10U - Blaze (Culp) 10
10U - Aftershock (Lochner) 11
 
Saturday, March 2, 2019 @ 11:30am
Final
6U - Blaze (Michael) 3
6U - Edge (Oberton) 2
 
Saturday, March 2, 2019 @ 11:30am
Final
MX - Genesis (Hood) 4
MX - Vipers (Wisnoski) 5
 
Saturday, March 2, 2019 @ 11:30am
Final
10U - Pumas (Gustafson) 12
10U - Genesis (Pasillas) 11
 
Saturday, March 2, 2019 @ 11:30am
Final
8U - Breeze (Lacoste) 6
8U - Odyssey (Cowart) 14
 
Saturday, March 2, 2019 @ 11:30am
Final
12U - Cougars (Robinson) 8
12U - Sidewinders (Moreland) 7
 
Saturday, March 2, 2019 @ 10:00am
Final
MX - Intensity (Arevelo) 7
MX - Vipers (Wisnoski) 7
 
Saturday, March 2, 2019 @ 10:00am
Final
10U - Aftershock (Lochner) 5
10U - Intensity (Mathews) 6
 
Saturday, March 2, 2019 @ 10:00am
Final
8U - Blaze (Behan) 5
8U - Genesis (Steffek) 0
 
Saturday, March 2, 2019 @ 10:00am
Final
10U - Breeze (Macias) 7
10U - Pumas (Gustafson) 8
 
Saturday, March 2, 2019 @ 10:00am
Final
12U - Breeze (Suire) 7
12U - Pumas (Hickman) 10