2016 Spring League Results


Saturday, April 23, 2016 @ 12:00pm
Final
10U Cougars (McGinnis) SP16 7
10U Vipers (Cantrell) SP16 2
 
Saturday, April 23, 2016 @ 12:00pm
Final
6U Diamonds (Howes) SP16 4
6U Intensity (Grounds) SP16 3
 
Saturday, April 23, 2016 @ 12:00pm
Final
8U Aftershock (Oglesby) SP16 1
8U Breeze (Suess) SP16 0
 
Saturday, April 23, 2016 @ 10:30am
Final
MX Intensity (Ivanovsky) SP16 11
MX Genesis (Payne) SP16 10
 
Saturday, April 23, 2016 @ 10:30am
Final
10U Sidewinders (Kirby) SP16 12
10U Odyssey (Laney) SP16 5
 
Saturday, April 23, 2016 @ 10:30am
Final
12U Intensity (Darilek) SP16 8
12U Cougars (Pickle) SP16 1
 
Saturday, April 23, 2016 @ 10:30am
Final
6U Breeze (O'Neal) SP16 12
6U Edge (Wright) SP16 6
 
Saturday, April 23, 2016 @ 10:30am
Final
8U Blaze (Clark) SP16 5
8U Genesis (Milligan) SP16 15
 
Saturday, April 23, 2016 @ 10:30am
Final
12U Blaze (Wisnoski) SP16 6
12U Pumas (Robinson) SP16 8
 
Saturday, April 23, 2016 @ 9:00am
Final
8U Sidewinders (Frederick) SP16 9
8U Intensity (Smith) SP16 7
 
Saturday, April 23, 2016 @ 9:00am
Final
12U Pumas (Robinson) SP16 8
12U Blaze (Wisnoski) SP16 0
 
Saturday, April 23, 2016 @ 9:00am
Final
Angels (Eastridge) SP16 0
Firecrackers (Forman) SP16 0
 
Saturday, April 23, 2016 @ 9:00am
Final
MX Pumas (Briones) SP16 9
MX Intensity (Ivanovsky) SP16 9
 
Saturday, April 23, 2016 @ 9:00am
Final
10U Blaze (Harris) SP16 6
10U Diamonds (Miller) SP16 7
 
Saturday, April 23, 2016 @ 9:00am
Final
12U Intensity (Darilek) SP16 12
12U Odyssey (Flinn) SP16 0
 
Saturday, April 16, 2016 @ 1:30pm
Final
10U Cougars (McGinnis) SP16 2
10U Sidewinders (Kirby) SP16 2
 
Saturday, April 16, 2016 @ 1:30pm
Final
6U Breeze (O'Neal) SP16 8
6U Edge (Wright) SP16 2
 
Saturday, April 16, 2016 @ 1:30pm
Final
10U Blaze (Harris) SP16 8
10U Odyssey (Laney) SP16 4
 
Saturday, April 16, 2016 @ 1:30pm
Final
12U Intensity (Darilek) SP16 7
12U Odyssey (Flinn) SP16 4
 
Saturday, April 16, 2016 @ 12:00pm
Final
6U Intensity (Grounds) SP16 8
6U Breeze (O'Neal) SP16 8
 
Saturday, April 16, 2016 @ 12:00pm
Final
10U Cougars (McGinnis) SP16 6
10U Odyssey (Laney) SP16 3
 
Saturday, April 16, 2016 @ 12:00pm
Final
12U Intensity (Darilek) SP16 4
12U Blaze (Wisnoski) SP16 2
 
Saturday, April 16, 2016 @ 12:00pm
Final
8U Sidewinders (Frederick) SP16 2
8U Blaze (Clark) SP16 6
 
Saturday, April 16, 2016 @ 12:00pm
Final
10U Vipers (Cantrell) SP16 5
10U Diamonds (Miller) SP16 13
 
Saturday, April 16, 2016 @ 10:30am
Final
MX Pumas (Briones) SP16 5
MX Intensity (Ivanovsky) SP16 11
 
Saturday, April 16, 2016 @ 10:30am
Final
6U Edge (Wright) SP16 2
6U Diamonds (Howes) SP16 10
 
Saturday, April 16, 2016 @ 10:30am
Final
10U Diamonds (Miller) SP16 2
10U Sidewinders (Kirby) SP16 6
 
Saturday, April 16, 2016 @ 10:30am
Final
12U Odyssey (Flinn) SP16 8
12U Blaze (Wisnoski) SP16 9
 
Saturday, April 16, 2016 @ 10:30am
Final
8U Aftershock (Oglesby) SP16 7
8U Intensity (Smith) SP16 2
 
Saturday, April 16, 2016 @ 9:00am
Final
Firecrackers (Forman) SP16 0
Angels (Eastridge) SP16 0
 
Saturday, April 16, 2016 @ 9:00am
Final
MX Genesis (Payne) SP16 5
MX Pumas (Briones) SP16 6
 
Saturday, April 16, 2016 @ 9:00am
Final
10U Vipers (Cantrell) SP16 6
10U Blaze (Harris) SP16 11
 
Saturday, April 16, 2016 @ 9:00am
Final
12U Cougars (Pickle) SP16 4
12U Pumas (Robinson) SP16 8
 
Saturday, April 16, 2016 @ 9:00am
Final
8U Breeze (Suess) SP16 3
8U Genesis (Milligan) SP16 14
 
Saturday, April 9, 2016 @ 1:30pm
Final
8U Aftershock (Oglesby) SP16 10
8U Blaze (Clark) SP16 0
 
Saturday, April 9, 2016 @ 1:30pm
Final
8U Sidewinders (Frederick) SP16 5
8U Genesis (Milligan) SP16 11
 
Saturday, April 9, 2016 @ 1:30pm
Final
8U Breeze (Suess) SP16 15
8U Intensity (Smith) SP16 0
 
Saturday, April 9, 2016 @ 12:00pm
Final
12U Odyssey (Flinn) SP16 2
12U Pumas (Robinson) SP16 8
 
Saturday, April 9, 2016 @ 12:00pm
Final
MX Pumas (Briones) SP16 7
MX Genesis (Payne) SP16 12
 
Saturday, April 9, 2016 @ 12:00pm
Final
6U Edge (Wright) SP16 0
6U Intensity (Grounds) SP16 13
 
Saturday, April 9, 2016 @ 12:00pm
Final
12U Cougars (Pickle) SP16 4
12U Blaze (Wisnoski) SP16 6
 
Saturday, April 9, 2016 @ 12:00pm
Final
10U Vipers (Cantrell) SP16 6
10U Odyssey (Laney) SP16 7
 
Saturday, April 9, 2016 @ 12:00pm
Final
8U Sidewinders (Frederick) SP16 3
8U Breeze (Suess) SP16 15
 
Saturday, April 9, 2016 @ 10:30am
Final
10U Vipers (Cantrell) SP16 5
10U Sidewinders (Kirby) SP16 6
 
Saturday, April 9, 2016 @ 10:30am
Final
8U Intensity (Smith) SP16 8
8U Blaze (Clark) SP16 4
 
Saturday, April 9, 2016 @ 10:30am
Final
12U Odyssey (Flinn) SP16 9
12U Intensity (Darilek) SP16 4
 
Saturday, April 9, 2016 @ 10:30am
Final
10U Odyssey (Laney) SP16 8
10U Blaze (Harris) SP16 5
 
Saturday, April 9, 2016 @ 10:30am
Final
MX Intensity (Ivanovsky) SP16 6
MX Genesis (Payne) SP16 7
 
Saturday, April 9, 2016 @ 10:30am
Final
6U Diamonds (Howes) SP16 6
6U Breeze (O'Neal) SP16 7
 
Saturday, April 9, 2016 @ 9:00am
Final
Angels (Eastridge) SP16 0
Firecrackers (Forman) SP16 0
 
Saturday, April 9, 2016 @ 9:00am
Final
10U Blaze (Harris) SP16 2
10U Sidewinders (Kirby) SP16 6
 
Saturday, April 9, 2016 @ 9:00am
Final
8U Genesis (Milligan) SP16 9
8U Aftershock (Oglesby) SP16 1
 
Saturday, April 9, 2016 @ 9:00am
Final
12U Pumas (Robinson) SP16 15
12U Intensity (Darilek) SP16 1
 
Saturday, April 9, 2016 @ 9:00am
Final
10U Cougars (McGinnis) SP16 7
10U Diamonds (Miller) SP16 1
 
Saturday, April 9, 2016 @ 9:00am
Final
MX Pumas (Briones) SP16 12
MX Intensity (Ivanovsky) SP16 11
 
Thursday, April 7, 2016 @ 7:30pm
Final
12U Pumas (Robinson) SP16 9
12U Odyssey (Flinn) SP16 3
 
Thursday, April 7, 2016 @ 7:30pm
Final
10U Sidewinders (Kirby) SP16 10
10U Diamonds (Miller) SP16 2
 
Thursday, April 7, 2016 @ 7:30pm
Final
12U Blaze (Wisnoski) SP16 8
12U Cougars (Pickle) SP16 3
 
Thursday, April 7, 2016 @ 7:30pm
Final
10U Cougars (McGinnis) SP16 4
10U Odyssey (Laney) SP16 3
 
Thursday, April 7, 2016 @ 6:15pm
Final
10U Blaze (Harris) SP16 10
10U Vipers (Cantrell) SP16 11
 
Thursday, April 7, 2016 @ 6:15pm
Final
8U Breeze (Suess) SP16 3
8U Aftershock (Oglesby) SP16 5
 
Thursday, April 7, 2016 @ 6:15pm
Final
8U Sidewinders (Frederick) SP16 2
8U Genesis (Milligan) SP16 10
 
Thursday, April 7, 2016 @ 6:15pm
Final
8U Intensity (Smith) SP16 7
8U Blaze (Clark) SP16 1
 
Saturday, April 2, 2016 @ 1:30pm
Final
6U Intensity (Grounds) SP16 10
6U Diamonds (Howes) SP16 6
 
Saturday, April 2, 2016 @ 1:30pm
Final
12U Intensity (Darilek) SP16 7
12U Pumas (Robinson) SP16 3
 
Saturday, April 2, 2016 @ 1:30pm
Final
10U Odyssey (Laney) SP16 5
10U Diamonds (Miller) SP16 3
 
Saturday, April 2, 2016 @ 1:30pm
Final
12U Blaze (Wisnoski) SP16 15
12U Odyssey (Flinn) SP16 0
 
Saturday, April 2, 2016 @ 12:00pm
Final
8U Intensity (Smith) SP16 7
8U Aftershock (Oglesby) SP16 8
 
Saturday, April 2, 2016 @ 12:00pm
Final
12U Blaze (Wisnoski) SP16 6
12U Intensity (Darilek) SP16 12
 
Saturday, April 2, 2016 @ 12:00pm
Final
10U Diamonds (Miller) SP16 7
10U Vipers (Cantrell) SP16 8
 
Saturday, April 2, 2016 @ 12:00pm
Final
6U Edge (Wright) SP16 3
6U Diamonds (Howes) SP16 6
 
Saturday, April 2, 2016 @ 12:00pm
Final
10U Odyssey (Laney) SP16 1
10U Sidewinders (Kirby) SP16 7
 
Saturday, April 2, 2016 @ 10:30am
Final
6U Breeze (O'Neal) SP16 3
6U Intensity (Grounds) SP16 8
 
Saturday, April 2, 2016 @ 10:30am
Final
10U Blaze (Harris) SP16 7
10U Cougars (McGinnis) SP16 8
 
Saturday, April 2, 2016 @ 10:30am
Final
8U Intensity (Smith) SP16 0
8U Genesis (Milligan) SP16 10
 
Saturday, April 2, 2016 @ 10:30am
Final
12U Odyssey (Flinn) SP16 7
12U Cougars (Pickle) SP16 8
 
Saturday, April 2, 2016 @ 10:30am
Final
8U Blaze (Clark) SP16 8
8U Breeze (Suess) SP16 9
 
Saturday, April 2, 2016 @ 10:30am
Final
MX Genesis (Payne) SP16 11
MX Pumas (Briones) SP16 3
 
Saturday, April 2, 2016 @ 9:00am
Final
MX Genesis (Payne) SP16 10
MX Intensity (Ivanovsky) SP16 4
 
Saturday, April 2, 2016 @ 9:00am
Final
10U Sidewinders (Kirby) SP16 7
10U Cougars (McGinnis) SP16 0
 
Saturday, April 2, 2016 @ 9:00am
Final
Firecrackers (Forman) SP16 0
Angels (Eastridge) SP16 0
 
Saturday, April 2, 2016 @ 9:00am
Final
8U Aftershock (Oglesby) SP16 4
8U Genesis (Milligan) SP16 8
 
Saturday, April 2, 2016 @ 9:00am
Final
12U Pumas (Robinson) SP16 12
12U Cougars (Pickle) SP16 0
 
Saturday, April 2, 2016 @ 9:00am
Final
8U Blaze (Clark) SP16 4
8U Sidewinders (Frederick) SP16 6
 
Thursday, March 31, 2016 @ 7:30pm
Final
12U Cougars (Pickle) SP16 8
12U Intensity (Darilek) SP16 7
 
Thursday, March 31, 2016 @ 7:30pm
Final
12U Blaze (Wisnoski) SP16 0
12U Pumas (Robinson) SP16 11
 
Thursday, March 31, 2016 @ 7:30pm
Final
10U Odyssey (Laney) SP16 7
10U Diamonds (Miller) SP16 5
 
Thursday, March 31, 2016 @ 7:30pm
Final
10U Cougars (McGinnis) SP16 9
10U Vipers (Cantrell) SP16 8
 
Thursday, March 31, 2016 @ 6:15pm
Final
8U Breeze (Suess) SP16 14
8U Blaze (Clark) SP16 0
 
Thursday, March 31, 2016 @ 6:15pm
Final
10U Sidewinders (Kirby) SP16 6
10U Blaze (Harris) SP16 2
 
Thursday, March 31, 2016 @ 6:15pm
Final
8U Sidewinders (Frederick) SP16 6
8U Intensity (Smith) SP16 6
 
Thursday, March 31, 2016 @ 6:15pm
Final
8U Genesis (Milligan) SP16 5
8U Aftershock (Oglesby) SP16 0
 
Tuesday, March 22, 2016 @ 7:30pm
Final
12U Pumas (Robinson) SP16 7
12U Intensity (Darilek) SP16 5
 
Tuesday, March 22, 2016 @ 7:30pm
Final
10U Odyssey (Laney) SP16 10
10U Vipers (Cantrell) SP16 3
 
Tuesday, March 22, 2016 @ 7:30pm
Final
MX Intensity (Ivanovsky) SP16 0
MX Pumas (Briones) SP16 6
 
Tuesday, March 22, 2016 @ 7:30pm
Final
12U Cougars (Pickle) SP16 7
12U Odyssey (Flinn) SP16 9
 
Tuesday, March 22, 2016 @ 6:15pm
Final
8U Genesis (Milligan) SP16 10
8U Intensity (Smith) SP16 0
 
Tuesday, March 22, 2016 @ 6:15pm
Final
10U Diamonds (Miller) SP16 3
10U Cougars (McGinnis) SP16 5
 
Tuesday, March 22, 2016 @ 6:15pm
Final
8U Sidewinders (Frederick) SP16 9
8U Aftershock (Oglesby) SP16 8
 
Tuesday, March 22, 2016 @ 6:15pm
Final
MX Intensity (Ivanovsky) SP16 7
MX Genesis (Payne) SP16 9
 
Saturday, March 5, 2016 @ 12:00pm
Final
10U Diamonds (Miller) SP16 2
10U Blaze (Harris) SP16 10
 
Saturday, March 5, 2016 @ 12:00pm
Final
8U Breeze (Suess) SP16 9
8U Intensity (Smith) SP16 9
 
Saturday, March 5, 2016 @ 12:00pm
Final
6U Diamonds (Howes) SP16 11
6U Breeze (O'Neal) SP16 12
 
Saturday, March 5, 2016 @ 12:00pm
Final
12U Blaze (Wisnoski) SP16 9
12U Odyssey (Flinn) SP16 3
 
Saturday, March 5, 2016 @ 12:00pm
Final
10U Vipers (Cantrell) SP16 1
10U Sidewinders (Kirby) SP16 7
 
Saturday, March 5, 2016 @ 10:30am
Final
10U Cougars (McGinnis) SP16 6
10U Blaze (Harris) SP16 7
 
Saturday, March 5, 2016 @ 10:30am
Final
8U Breeze (Suess) SP16 10
8U Sidewinders (Frederick) SP16 2
 
Saturday, March 5, 2016 @ 10:30am
Final
6U Edge (Wright) SP16 5
6U Intensity (Grounds) SP16 10
 
Saturday, March 5, 2016 @ 10:30am
Final
8U Blaze (Clark) SP16 3
8U Aftershock (Oglesby) SP16 10
 
Saturday, March 5, 2016 @ 10:30am
Final
MX Pumas (Briones) SP16 4
MX Genesis (Payne) SP16 6
 
Saturday, March 5, 2016 @ 10:30am
Final
12U Intensity (Darilek) SP16 6
12U Cougars (Pickle) SP16 7
 
Saturday, March 5, 2016 @ 9:00am
Final
8U Blaze (Clark) SP16 4
8U Intensity (Smith) SP16 6
 
Saturday, March 5, 2016 @ 9:00am
Final
MX Pumas (Briones) SP16 6
MX Intensity (Ivanovsky) SP16 9
 
Saturday, March 5, 2016 @ 9:00am
Final
12U Pumas (Robinson) SP16 12
12U Cougars (Pickle) SP16 1
 
Saturday, March 5, 2016 @ 9:00am
Final
8U Genesis (Milligan) SP16 2
8U Sidewinders (Frederick) SP16 0
 
Saturday, March 5, 2016 @ 9:00am
Final
Angels (Eastridge) SP16 0
Firecrackers (Forman) SP16 0
 
Saturday, March 5, 2016 @ 9:00am
Final
10U Sidewinders (Kirby) SP16 11
10U Odyssey (Laney) SP16 0
 
Saturday, February 27, 2016 @ 1:30pm
Final
12U Cougars (Pickle) SP16 3
12U Odyssey (Flinn) SP16 9
 
Saturday, February 27, 2016 @ 1:30pm
Final
12U Intensity (Darilek) SP16 10
12U Blaze (Wisnoski) SP16 3
 
Saturday, February 27, 2016 @ 1:30pm
Final
10U Diamonds (Miller) SP16 6
10U Sidewinders (Kirby) SP16 9
 
Saturday, February 27, 2016 @ 1:30pm
Final
10U Vipers (Cantrell) SP16 5
10U Cougars (McGinnis) SP16 6
 
Saturday, February 27, 2016 @ 12:00pm
Final
10U Odyssey (Laney) SP16 8
10U Cougars (McGinnis) SP16 5
 
Saturday, February 27, 2016 @ 12:00pm
Final
MX Intensity (Ivanovsky) SP16 11
MX Pumas (Briones) SP16 0
 
Saturday, February 27, 2016 @ 12:00pm
Final
8U Blaze (Clark) SP16 6
8U Breeze (Suess) SP16 12
 
Saturday, February 27, 2016 @ 12:00pm
Final
12U Cougars (Pickle) SP16 8
12U Blaze (Wisnoski) SP16 9
 
Saturday, February 27, 2016 @ 12:00pm
Final
6U Diamonds (Howes) SP16 11
6U Edge (Wright) SP16 4
 
Saturday, February 27, 2016 @ 10:30am
Final
6U Intensity (Grounds) SP16 5
6U Breeze (O'Neal) SP16 10
 
Saturday, February 27, 2016 @ 10:30am
Final
10U Vipers (Cantrell) SP16 5
10U Blaze (Harris) SP16 9
 
Saturday, February 27, 2016 @ 10:30am
Final
MX Intensity (Ivanovsky) SP16 7
MX Genesis (Payne) SP16 6
 
Saturday, February 27, 2016 @ 10:30am
Final
8U Blaze (Clark) SP16 1
8U Sidewinders (Frederick) SP16 5
 
Saturday, February 27, 2016 @ 10:30am
Final
8U Intensity (Smith) SP16 5
8U Aftershock (Oglesby) SP16 9
 
Saturday, February 27, 2016 @ 10:30am
Final
12U Odyssey (Flinn) SP16 4
12U Pumas (Robinson) SP16 6
 
Saturday, February 27, 2016 @ 9:00am
Final
8U Intensity (Smith) SP16 4
8U Genesis (Milligan) SP16 8
 
Saturday, February 27, 2016 @ 9:00am
Final
12U Intensity (Darilek) SP16 3
12U Pumas (Robinson) SP16 9
 
Saturday, February 27, 2016 @ 9:00am
Final
10U Odyssey (Laney) SP16 11
10U Blaze (Harris) SP16 9
 
Saturday, February 27, 2016 @ 9:00am
Final
MX Pumas (Briones) SP16 5
MX Genesis (Payne) SP16 8
 
Saturday, February 27, 2016 @ 9:00am
Final
8U Breeze (Suess) SP16 13
8U Sidewinders (Frederick) SP16 0
 
Saturday, February 27, 2016 @ 9:00am
Final
Firecrackers (Forman) SP16 0
Angels (Eastridge) SP16 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 1:30pm
Final
12U Intensity (Darilek) SP16 13
12U Odyssey (Flinn) SP16 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 1:30pm
Final
12U Cougars (Pickle) SP16 0
12U Pumas (Robinson) SP16 10
 
Saturday, February 20, 2016 @ 1:30pm
Final
10U Blaze (Harris) SP16 3
10U Sidewinders (Kirby) SP16 9
 
Saturday, February 20, 2016 @ 1:30pm
Final
10U Odyssey (Laney) SP16 9
10U Vipers (Cantrell) SP16 8
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:00pm
Final
10U Diamonds (Miller) SP16 9
10U Vipers (Cantrell) SP16 6
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:00pm
Final
6U Edge (Wright) SP16 3
6U Breeze (O'Neal) SP16 10
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:00pm
Final
8U Sidewinders (Frederick) SP16 11
8U Aftershock (Oglesby) SP16 7
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:00pm
Final
12U Cougars (Pickle) SP16 6
12U Intensity (Darilek) SP16 10
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:00pm
Final
MX Genesis (Payne) SP16 12
MX Intensity (Ivanovsky) SP16 8
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:30am
Final
12U Pumas (Robinson) SP16 11
12U Blaze (Wisnoski) SP16 1
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:30am
Final
MX Genesis (Payne) SP16 6
MX Pumas (Briones) SP16 5
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:30am
Final
10U Sidewinders (Kirby) SP16 6
10U Cougars (McGinnis) SP16 1
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:30am
Final
6U Diamonds (Howes) SP16 7
6U Intensity (Grounds) SP16 7
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:30am
Final
8U Genesis (Milligan) SP16 6
8U Blaze (Clark) SP16 1
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:30am
Final
8U Intensity (Smith) SP16 7
8U Breeze (Suess) SP16 15
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:00am
Final
Angels (Eastridge) SP16 0
Firecrackers (Forman) SP16 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:00am
Final
8U Genesis (Milligan) SP16 8
8U Breeze (Suess) SP16 5
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:00am
Final
12U Odyssey (Flinn) SP16 4
12U Blaze (Wisnoski) SP16 9
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:00am
Final
MX Intensity (Ivanovsky) SP16 11
MX Pumas (Briones) SP16 4
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:00am
Final
10U Diamonds (Miller) SP16 2
10U Cougars (McGinnis) SP16 8
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:00am
Final
8U Aftershock (Oglesby) SP16 9
8U Blaze (Clark) SP16 3
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:30pm
Final
8U Genesis (Milligan) SP16 9
8U Breeze (Suess) SP16 2
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:30pm
Final
12U Blaze (Wisnoski) SP16 11
12U Intensity (Darilek) SP16 5
 
Saturday, February 13, 2016 @ 2:30pm
Final
10U Sidewinders (Kirby) SP16 11
10U Vipers (Cantrell) SP16 0
 
Saturday, February 13, 2016 @ 1:00pm
Final
8U Genesis (Milligan) SP16 10
8U Blaze (Clark) SP16 0
 
Saturday, February 13, 2016 @ 1:00pm
Final
8U Aftershock (Oglesby) SP16 13
8U Breeze (Suess) SP16 13
 
Saturday, February 13, 2016 @ 1:00pm
Final
6U Intensity (Grounds) SP16 10
6U Edge (Wright) SP16 3
 
Saturday, February 13, 2016 @ 1:00pm
Final
12U Blaze (Wisnoski) SP16 4
12U Cougars (Pickle) SP16 5
 
Saturday, February 13, 2016 @ 1:00pm
Final
10U Diamonds (Miller) SP16 2
10U Odyssey (Laney) SP16 8
 
Saturday, February 13, 2016 @ 11:30am
Final
10U Blaze (Harris) SP16 8
10U Diamonds (Miller) SP16 7
 
Saturday, February 13, 2016 @ 11:30am
Final
MX Genesis (Payne) SP16 13
MX Pumas (Briones) SP16 7
 
Saturday, February 13, 2016 @ 11:30am
Final
8U Aftershock (Oglesby) SP16 5
8U Sidewinders (Frederick) SP16 8
 
Saturday, February 13, 2016 @ 11:30am
Final
6U Breeze (O'Neal) SP16 10
6U Diamonds (Howes) SP16 7
 
Saturday, February 13, 2016 @ 11:30am
Final
12U Odyssey (Flinn) SP16 15
12U Cougars (Pickle) SP16 5
 
Saturday, February 13, 2016 @ 10:00am
Final
12U Odyssey (Flinn) SP16 3
12U Pumas (Robinson) SP16 5
 
Saturday, February 13, 2016 @ 10:00am
Final
10U Blaze (Harris) SP16 7
10U Cougars (McGinnis) SP16 8
 
Saturday, February 13, 2016 @ 10:00am
Final
MX Genesis (Payne) SP16 12
MX Intensity (Ivanovsky) SP16 4
 
Saturday, February 13, 2016 @ 10:00am
Final
8U Intensity (Smith) SP16 4
8U Sidewinders (Frederick) SP16 4
 
Saturday, February 13, 2016 @ 9:00am
Final
Firecrackers (Forman) SP16 0
Angels (Eastridge) SP16 0